Концепт-проект: годинник Codex Cube від TokyoFlash

0
10

Давно відома всім компанія TokyoFlash, що займається випуском годин з вельми незвичайним дизайном, опублікувала інформацію про чергове своєму проекті унікальних годинників під назвою Codex Cube.

Годинник оснащуються трьома РК-екранами, що показують (на перший погляд) зовсім незнайомі простому обивателеві символи, саме місце яким на зап’ясті інопланетного «хижака».

За дизайн Codex Cube відповідальні мережеві персонажі Firdaus (з Малайзії) і Heather (з США). Читати циферблат потрібно таким чином: перші дві цифри розташовані зліва зверху (блок «годин»), наступні дві – зліва знизу (блок «хвилин»), а остання пара цифр видно з правого боку циферблата (відповідно, «секунди»).

Після того, як ви трохи потренуєтеся, все встане на свої місця – зчитувати час можна буде миттєво, з першого погляду – інопланетні символи перетворяться для вас у звичайні людські (і при цьому залишаться для оточуючих повною нісенітницею).

На даний момент Codex Cube ще не вийшли за рамки концепту, однак якщо годинник переможуть у голосуванні на сайті TokyoFlash, вони стануть реальним продуктом.