Компанія Vertu почне працювати з TCL

4

Стало відомо, що виробник люксових телефонів Vertu підписала договір про співпрацю з китайською компанією TCL Communication. Про це було повідомлено кілька днів тому. Варто відзначити, що TCL Communication належать такі бренди, як Alcatel і BlackBerry. Ці телефони, щоправда, не відносяться до люкс-класу.

Угода Vertu і китайської компанії вже була оцінена фахівцями. За словами експертів, вона “тягне” на 40 мільйонів доларів. Це значні гроші, адже саму компанію Vertu оцінюють в 60 мільйонів доларів. Таким чином, стає зрозуміло, що у відомої компанії величезні плани щодо співпраці з TCL Communication.

Зокрема, зазначається, що Vertu почне використовувати китайські технології. Це нововведення торкнеться не менше 30 тисяч технічних пристроїв. Правда, які саме гаджети будуть розроблятися в Китаї, не відомо. Подробиці угоди між компаніями не поспішають розголошувати. Але експерти вже припустили, що швидше за все збірка Vertu буде також відбуватися у Великобританії. Там же будуть відповідати за дизайн. А ось розробкою пристроїв займуться китайські виробники.