Компанія Oppo випускає недорогі копії iPhone

0
7

Сьогодні, 29 жовтня, стало відомо про те, що компанія-виробник смартфонів Oppo напередодні презентувала недорогу копію iPhone X. Про це пише новинна преса.

Що стосується технічних даних, то в цьому плані вони майже нічим не поступаються. Зокрема, днями відбулася офіційна презентація нового пристрою від компанії Oppo. За значно меншу ціну власники можуть отримати блокування апарату за допомогою технології розпізнавання особи, модний сьогодні безрамковий дисплей, якісні фотографії як за допомогою основної камери, так і селфи-камери.

По дизайну телефон відрізняється від іменитого iPhone X відсутністю скляних вставок по боках корпусу. При цьому сама «безрамочность» дуже добре вписалася в зовнішній вигляд пристрою.
Компанія Oppo довго не могла прийняти рішення про випуск мобільних пристроїв з настільки тонкими гранями, але тепер вона вирішила піти на поводу у моди.
Нагадуємо, що на сьогоднішній день відомо, що «яблучна» компанія не встигає виробляти дану модель, тому може бути, що Oppo заробить на «копії» досить велике стан.