Компанія Apple показала свої нові смартфони

0
11

12 вересня компанія Apple провела свою щорічну презентацію, на якій були представлені нові розробки – дві моделі смартфонів iPhone, приставка Apple TV, нові годинник Apple Watch.

Що стосується нових телефонів, то інноваціями в iPhone 8 є скляна задня панель, а також технологія бездротової зарядки. За словами представників компанії, при розробці було використано саме міцне з усіх можливих у світі скло, хоча технологія при цьому не стала виглядати більш надійною. І це всі відмінності нової моделі зі своїми попередниками.

Внутрішня «начинка» гаджетів теж була оновлена – представники компанії презентували новий шестиядерний процесор під назвою Apple A11 Bionic, завдяки якому смартфони стали ще швидше.

Камера теж зазнала зміни – вона також має 12-мегапіксельний модуль, але тепер він фокусується швидше і вловлює більше світла. Також з’явилася можливість знімати відео в режимі 4К.

Десятий iPhone, який був випущений до 10-річного ювілею компанії, отримав дисплей діагоналлю 5,8 дюймів. Смартфон позбавлений «домашньої» кнопки і рамок навколо дисплея.