Kodak представила свою нову гібридну камеру Super 8

3

Компанія Kodak зібрала багато людей, в тому числі режисерів Голлівуду, щоб показати всьому світу свою нову гібридну камеру Super 8. Підтверджено кінематографістами, такими як Нік Грін і фотографами GQ, що відео, зняте на цю камеру розкриває м’які зерна, органічні відблиски, прекрасне дозвіл і високу контрастність. Камера, спроектована Yves Behar, яка коштуватиме від 2500 до 3000 доларів, оснащена 3,5-дюймовим РК-дисплеєм, регульованою швидкістю і підтримкою об’єктивів C-mount.

Під час дискусії на шоу в Лас-Вегасі в цьому році Holger Schwaerzel і Steve Parsons з Kodak пояснили, що однією з причин затримки її випуску, анонсованого ще в 2016 році, є те, що технологія кінокамер в основному забута в Kodak. «Наша найбільша завдання – відновити інженерні знання, які були втрачені за останні кілька десятиліть», – сказав Парсонс. «Наші інженери-конструктори повинні були переучувати знання в цій галузі, тому були деякі випробування і помилки, але ми успішно пройшли цей процес».

Представник Kodak пообіцяв, що камера Super 8 буде такий же простий у використанні, як і модель DSLR. Також він пообіцяв представити нову онлайн-платформу для розробки фільмів під назвою Kodak Darkroom.