Ключові поняття в ніші SEO просування

0
13

Зараз багато шукають способи заробітку в інтернеті. І одним найприбутковішим з них є створення і розкручування власного сайту. Справа ця не таке вже й складне, якщо підійти до нього зі знанням справи.

Ключові поняття, які повинні знати майбутні вебмастера

Перш ніж почати свою роботу в цьому напрямку для новачків необхідно засвоїти деякі базові поняття:

По-перше, потрібно розуміти, що таке сайт не з боку звичайного користувача, а з боку початківця веб-майстра. Сайт – це електронний документ. Він містить різноманітну інформацію: текстову, графічну, різні файли.

Документи, які належать до одного ресурсу мають єдиний електронну адресу, яка відображається в адресному рядку браузера – це домен.

Сервер – це обчислювальне обладнання, на зразок комп’ютера, тільки міць його набагато більше. Сервери мають функцію зберігання і обробки інформації, можуть бути узкоспециализированы. Також сервер – це програмне забезпечення. В даному випадку сервер надає користувачеві ресурси, що зберігаються на ньому.

Хостинг – це послуга, завдяки якій інформація сайту зберігається і обробляється на сервері, відбувається забезпечення безперебійного доступу до його вмісту.

Реєстратор доменних імен – це організація, що має повноваження по реєстрації доменів в загальній базі даних і продовжувати їх термін , пропонувати послуги серверів та їх оренди.

CMS(Content Management System) – система управління контентом, його так званий «движок». За допомогою цієї системи можна наповнювати ресурс контентом (інформацією), створювати його розділи і сторінки, редагувати вміст.

Перш ніж приступати до просування вашого ресурсу, вам потрібно переконатися, що у вас немає помилок, які б заважали його просування. Насправді це складна і рутинна завдання, яке повинні выплнять ці професинальные експерти. На підставі аудиту потрібно складати план по поліпшенню технічного стану сайту і його тематичній частині.

Які є способи створення сайтів

Можна все зробити самостійно. У такому разі, на це трудомістке заняття і піде дуже багато часу на вивчення необхідного матеріалу. Доведеться опанувати навичками і знаннями і програміста і дизайнера і верстальника. Набагато простіше замовити цю послугу у веб-студії або фрілансера, який займається цим. Звичайно, за це доведеться заплатити. І чимало. Якщо кошти дозволяють, то все ж використовувати цей метод краще. Завданням власника залишиться лише наповнити сайт, хоча тут теж можна скористатися платними послугами, і зайнятися його просуванням в пошуковій системі і розкруткою. Вкладені кошти виправдають себе в набагато більшому розмірі.

Також можна для створення власного сайту скористатися безкоштовними онлайн-конструкторами. Досить буде зареєструватися на сервері, вибрати потрібний шаблон та заповнювати його. Правда, при такому виборі, ваш ресурс буде належати своєму власнику лише частково. На ньому будуть постійно присутні копірайт сервісу та реклама. Позбутися від них власник не має права. І ще один вихід. Потрібно зареєструвати домен, оплатити хостинг і встановити CMS. За хостинг і продовження домена доведеться платити, але управління ресурсом буде належати його власнику. Залишиться тільки розібратися в програмі, вивчити «движок».

Як просувати сайт

Щоб сайт приносив дохід своєму власнику, потрібно зробити його частопосещаемым. Для цього його необхідно наповнити інформацією – контентом. Ця інформація може бути:

  • Текстової;
  • Аудіо і відео;
  • Графічною.

Текстовий контент – це різні тексти, статті, відносяться до тематики вашого проекту. Це основний двигун просування його в пошукових системах. Для цього потрібно правильно скласти текст, використовувати в них ключові слова та фрази, за якими пошукові системи будуть просувати їх на перші рядка при запиті користувачем певної інформації. Ці ключові слова можна підібрати на спеціальному сервері. Він покаже також частоту їх використання. Тексти для свого ресурсу власник може писати сам, а може за певну плату замовити у фрілансера. Ну а відео-та аудіоінформація потрібна для залучення уваги користувачів. Можна додавати різні фотографії, картинки, відеоролики та інше. Непогано влаштовувати конкурси або опитування.

Створити ресурс і наповнити його це ще не все. Потрібно постійно оновлювати інформацію на ньому, аналізувати відвідуваність, зробити його цікавим і корисним для користувача. Тоді він буде приносити прибуток своєму власникові і окупить вкладені в його створення грошові кошти або сили.

За матеріалами блогу SEO Експерта http://anokalintik.ru/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я