Клуб Вулкан: ігровий онлайн-слот Keks

3

Рейтинг клубу:

2756 задоволених гравця

Реєструйся прямо зараз і отримуй бонуси на рахунок!

Сподобалось таке розміщення? Подивися та інші майданчики!

Список всіх майданчиків

Затишна хатинка в тихій селі. Мила бабуся біля великої російської грубки, готує сніданок. Муркотів кіт чекає свіжого молока. Затишна обстановка з спогадів про дитинство. Саме такі спогади навіює знайомство з ігровим автоматом Кекс.

Ігровий автомат Keks створений компанією Igrosoft, він володіє п’ятьма барабанами, дев’ятьма призовими лініями, грою на подвоєння, бонус грою і супер бонус грою.

Гра на подвоєння в автоматі Keks

Після будь виграшної комбінації в слоті Keks у вас з’явиться можливість подвоїти виграш, перекинувшись в карти з бабусею. Вам здадуть п’ять карт, одну з них переверне бабуля, а вам залишиться чотири на вибір. Якщо карта, яку ви виберете, виявиться старше, ніж карта бабусі, ви подвоїти свій виграш. Але будьте обережні, бабуся дуже досвідчена в цій грі, і, якщо її карта виявиться старше, весь виграш піде на збільшення пенсії бабусі. Тому, якщо ви збираєтеся грати в онлайн ігровому автоматі Keks на реальні гроші, спочатку потренуйтеся грати в нашому клубі безкоштовно за адресою megavulcan.com.

Бонус онлайн – гра в онлайн автоматі Keks

Якщо під час гри в слот Кекс на барабанах випаде три або більше зображень печі, почнеться бонус гра. Перед вами з’явиться велика піч з п’ятьма духовками. Відкриваючи дверцята духовок, ви допоможете бабусі дістати з печі готові страви, які принесуть вам бонуси, що збільшують вашу початкову ставку. Але будьте обережні: якщо ви вчасно не відкриєте дверцята, то страва може згоріти, і бонус гра закінчиться. Якщо ви все зробите правильно і відкриєте всі п’ять духовок, почнеться супер бонус гра.

Супер бонус гра онлайн в автоматі Keks

Пам’ятайте всіма улюблену казку про колобка, який від бабусі пішов? В автоматі Keks все може бути і не так, як у казці, якщо в супер бонус грі ви допоможете бабусі впіймати втікача. Вам потрібно буде вказати бабулі, під яким кущем ховається колобок. Якщо ви вкажете правильно, і бабуся схопить втікача, вдячна старенька примножить ваш виграш, зароблений у грі бонус автомата Кекс, на два, а це дуже пристойна сума, особливо якщо ви граєте на реальні гроші. Клуб Вулкан запрошує грати онлайн в слот Keks всіх бажаючих, які досягли повноліття. Вдалого полювання на колобка!

Рейтинг клубу:

2756 задоволених гравця