Кількість щоденних переглядів роликів на YouTube досягла 4-х мільярдів

4

Днями корпорація Google опублікувала інформацію про новий рекорд сервісу YouTube, що дозволяє ділитися своїми відеороликами з мільйонами (якщо не мільярдами) людина і переглядати відеоролики тих, хто ними вже поділився.

Виявляється, на даний момент відвідувачі YouTube щодня дивляться вражаючі чотири мільярди відеороликів! При цьому в середньому кожну хвилину на YouTube «крутиться» більше 2,7 мільйонів відеосюжетів.

Також корпорація повідала публіці цікаву інформацію про кількість щодня завантажуються на хостинг відеофайлів – кожну хвилину на YouTube завантажується до 60 годин відео. Тільки уявіть обсяг переданої туди і назад інформації (не кажучи вже про обсяг збережених даних).

Представники Google стверджують, що завдяки контекстній рекламі щорічно в розпорядження компанії надходить прибуток у розмірі п’яти мільярдів доларів. Як би там не було, переважна частина щодня демонструються роликів (з тих 4-х мільярдів) компанії Google прибутку не приносять.

У тиждень Google демонструє близько 28 мільярдів відеороликів, проте заробляють з них хоч якісь гроші всього три мільярди. І, очевидно, Google буде постійно шукати хоч якийсь спосіб заробити на інших 25 мільйонах, щоб виправдати операційні витрати, що ростуть в геометричній прогресії.