Керований політ на квадрокоптере

0
6

Якщо дивитися з технічної точки зору, то машина від компанії e-volo – це не зовсім квадрокоптер. Напевно, літальний апарат з 16 гвинтами можна назвати якимось словом на кшталт «мультикоптер», хоча, квадрокоптер – це теж недалеко від істини, адже всі 16 гвинтів формують чотири горизонтальних «кластеру», тягнуть машину увись.

Але мова в замітці піде не про труднощі в галузі технічних термінів, а, наприклад, про те, що літальний апарат подібного типу (від німецької фірми e-volo) на електричній тязі вперше в історії авіації здійснив автономний політ з людиною на борту.

Звичайно, «здійснив політ» тут зовсім не означає, що пілот граючи пролетів над Альпами або через океан. Літальний апарат («шестнадцатикоптер») відірвався від землі всього на дві хвилини. Так, щось на зразок Братів Райт. І що стосується історичної цінності цього факту – вона тут теж присутня.

Хлопці з e-volo говорять про те, що апарат буде незабаром доступний в якості комерційного рішення і буде долати куди більші дистанції, ніж у відеоролику, розташованому нижче. Кажуть також про гібридної моделі, однак достовірної інформації поки вкрай мало.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я