Kaspersky порахував: збитки від атак хакерів досягають $1000000

4

У компанії Kaspersky розповіли про те, що збиток, який завдали організації атаки хакерів наближається до мільйона доларів.

Фінансові організації сильно потерпають від кібератак і все більше відчувають шкоди. Згідно з останніми дослідженнями в лабораторії антивіруса Касперський, сукупні втрати від одного такого нападу кіберзлочинців досягають 926000 доларів США.

Найбільшу розорення приносять атаки pos-терміналів. Середній шкоди при замаху на такі пристрою становить більше двох мільйонів. тобто Відразу після цього величезний шкоди несуть зломи мобільних телефонів (в середньому $1,6 млн) і цілеспрямовані напади інтернет-злочинців ($1,3 млн).

Також в результатах дослідження йдеться про те, що фінансові організації спрямовують свої сили на вивчення загроз з боку хакерів та проводять різні дослідження системи безпеки. Більшість опитаних фахівців погодилися з ефективністю таких заходів, але в лабораторії Касперського в процесі створення стратегії захисту від хакерів порекомендували приділяти увагу людському фактору, використовувати комплексний підхід до забезпечення безпеки, і застерігатися від кібератак. Тут також радять проводити постійні тести на вразливість інфраструктури і звертати увагу на загрозу інсайдерів.

Для того, щоб не нести великі втрати, компаніям доведеться збільшити витрати на безпеку і оскільки інфраструктура підприємств постійно ускладнюється, цього не уникнути. У подальшому обсяги коштів, які виділяються на інформаційну безпеку, будуть зростати і це не дивно з урахуванням постійних атак хакерів.

«Тепер в ефективних стратегій захисту та обгрунтованому комплексному підході до використання можливостей потребує буквально кожне підприємство», – вважає глава Kaspersky fraud prevention Олександр Єрмакович.