iPhone X може стати дефіцитним товаром

3

Починаючи з сьогоднішнього дня, постачальники почали отримувати перші партії новеньких iPhone X. Про це повідомляє провідна західна преса.

Згідно інформації, що надійшла, магазини надійде трохи більше 46 тисяч пристроїв, і це по всьому світу. Спочатку смартфони з Китаю потраплять в Нідерланди і ОАЕ.

Початок продажів гаджетів намічено на 3 листопада, і виробник відзначає, що до того часу буде відвантажено ще кілька партій.

Експерти кажуть, що така мала кількість смартфонів майже на 100% зробить модель iPhone X дефіцитним товаром. Найімовірніше, що причиною такого явища є брак компонентів для унікальної камери TrueDepth. Раніше повідомлялося, що із-за дефіциту запчастин в Apple не могли виробляти більше ніж 10 тисяч апаратів в день.

Аналітики стверджують, що такі дані є дуже низькими для смартфонів. До порівняння, перша партія восьмого покоління iPhone, яка була відвантажена з Китаю в магазини, становила майже мільйон примірників. А ювілейної моделі точно не вистачить на всіх бажаючих, так як їх точно більше мільйона.