iPhone 8 все-таки не отримає сканера відбитків під екраном

0
8

Ось вже наближається дата офіційного представлення нового смартфона iPhone 8 виробництва яблучної компанії. Традиційно перед релізом в Мережу потрапляють всі найбільш важливі характеристики нового гаджета. Ця доля не минула і довгоочікуваний iPhone 8.

Фанати бренду сподівалися, що новий гаджет отримає інноваційну функцію – розміщення системи розпізнавання відбитків на передній кришці смартфона, тобто, під дисплеєм. Але розмите фото, викладене китайцями в Мережу, підтверджує, що дана технологія розміститься як раз на задній панелі.

Раніше побутували чутки, якщо вірити якими, компанії Apple вирішили вмонтувати датчик відбитків прямо під дисплей, і тому «домашня» кнопка буде видалено. Але після компанія оголосила, що до моменту подання нового телефону дана функція не буде повністю готова і протестована, і тому прийняла відповідне рішення про розміщення Touch ID на тильній стороні. До речі, за цією характеристикою південнокорейський виробник Samsung пішов далеко вперед, так як саме в його наступному гаджеті сканер відбитків розміститься саме під дисплеєм.