iPad Pro 2018 отримає новий чіп A11X Bionic

4

Знаменитий iPad Pro отримає оновлену версію в наступному році. І відповідно до звичайної стратегією гіганта Купертіно, наступна ітерація буде оснащуватися процесором, який майже схожий на той, що знаходиться на iPhone X і iPhone 8. Основна відмінність полягає в додаванні ще двох процесорних ядер для чіпсета, який буде запроваджено в планшети iPad iPad 2018.

У середу китайський веб-сайт MyDrivers показав, що майбутні моделі iPad Pro від Apple будуть оснащені октановими процесорами, які фактично засновані на 7-нм виробничому процесі тайваньської компанії TSMC. Джерела ланцюжка поставок вказали, що окта-ядерний процесор попередньо називається чіпом A11X Bionic.

Коли Apple показувала свій новий флагманський телефон і свій ювілейний iPhone, вона також представила чіп A11 Bionic, який являє собою 64-бітну систему на базі ARM на чіпі (SoC). Це шестиядерний процесор, який складається з двох високопродуктивних ядер і чотирьох високопродуктивних ядер. Є дані, що високопродуктивні ядра, звані «Monsoon», на 25 відсотків швидше, ніж у минулорічному варіанті. З іншого боку, високопродуктивні ядра A11 Bionic, звані «Mistral», на 70 відсотків швидше, ніж у його попередника.