Internet Explorer для Xbox 360 вийде цієї осені

0
6

На прес-конференції в Galen Center компанія Microsoft оголосила про підготовлюваний запуск браузера Internet Explorer для ігрової телевізійної приставки Xbox 360. Браузер повинен з’явитися на консолях вже до осені поточного року.

«Вирівняйте Internet Explorer і міць Xbox, і ви отримаєте швидкий, легкий і інтуїтивний веб-серфінг прямо в кімнаті, в якій ви тільки що грали в ігри на улюбленій приставці», — говорить Марк Віттен (Marc Whitten) з Microsoft.

Управління браузером, що цікаво, буде відбуватися (у тому числі) за допомогою бездротового безконтактного ігрового контролера Kinect.

Браузер можна буде виявити в “web hub”, при цьому його стартова сторінка схожа на стартову сторінку десктопної версії нового IE.

Також в браузер будуть інтегровані служби Bing, голосове керування, можливість управління зі смартфона, через SmartGlass.

Єдине питання (і він досить значущий), на яке поки що немає ясної відповіді – як користувачі будуть вводити текст і адреси веб-сторінок і наскільки це буде взагалі зручно? Очевидно, текст доведеться вводити за допомогою вибору окремих букв на екранній клавіатурі, або за допомогою зв’язку з Windows-смартфоном, на якому можна буде управляти серфінгом на великому екрані.