Intel веде переговори з Apple і Microsoft щодо мобільних чіпів Medfield

4

Як ми писали раніше, Intel підписала угоди з компаніями Motorola Mobility і Lenovo, що стосуються використання процесорів Atom в мобільних пристроях, що працюють під управлінням ОС Android.

Як би там не було, знайомий всім нам виробник центральних процесорів для лептопів і настільних комп’ютерів, не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує готувати експансію на відносно новий для себе ринок.

За останніми відомостями, Intel в даний момент активно веде переговори з Apple, пропонуючи включити до складу мобільних пристроїв під управлінням iOS нові мобільні «атоми» серії Medfield. Також Intel не забула про Microsoft і виробниках Windows-смартфонів, проте окремо згадується, що основний упор буде зроблений, все ж, на апарати з ОС Google Android.

«У процесі розробки (процесорів Medfield), ще в Квітні минулого року, ми ухвалили усвідомлене рішення сконцентруватися на платформі Android» – говорить віце-президент відділу розробок мікропроцесорних архітектур Дейв Вален (Dave Whalen). «Windows Phone і інші операційні системи для нас не менш цікаві й є відмінними можливостями для подальшого поширення платформи x86. Тому ми не відмовляємося від них остаточно, просто їх час поки що не прийшов. Рано чи пізно Intel займеться іншими популярними мобільними платформами так само серйозно, як компанія займається На ом зараз».

Перші смартфони Intel (виробництва Lenovo) будуть запущені в Китаї вже в цьому році (як ми писали в одній з минулих новин, Intel продемонструвала смартфон Lenovo Racer-A на базі двоядерного процесора Medfield з тактовою частотою 1,6 ГГц на CES). Потім Motorola випустить свої апарати на цьому SoC – вони будуть доступні практично у всіх країнах світу.