Інсайдери: товщина Samsung Galaxy S III не перевищить 7 мм

4

За чутками (джерелом яких стали південнокорейські інсайдери) новий смартфон Samsung з мегапопулярної серії Galaxy S – Galaxy S III може вийти в продаж вже в травні 2012 року і його товщина становитиме всього 7 міліметрів.
Смартфон буде працювати під управлінням ОС Android 4.0, тоді як обчислювальну потужність забезпечить фірмовий чотирьохядерний чіпсет Samsung.

Спадкоємець бестселера Galaxy S II (товщина якого, до речі, складає 8,49 мм) буде побудований на базі компонентів, товщина яких буде знижена на 10-20 відсотків щодо елементної бази попередника, друкована плата також буде більш компактною і тонкої, тоді як 8-мегапіксельна камера, здатна записувати Full-HD відео, буде утворювати на тильній стінці невеликий горбок – пише ETNews.

Ще чутки обіцяють двомегапіксельну фронтальну камеру для здійснення відеовикликів, відтворення відео високої чіткості за допомогою HDMI (найімовірніше, через порт MHL microUSB, як і безліч вже існуючих телефонів Samsung) і підтримку мереж LTE.

Минулого тижня Samsung підтвердила, що Galaxy S III не з’явиться на заході MWC 2012, яка пройде в цьому місяці, тоді як поява телефону в продажу можливо до липня.

Компанія в строгій таємниці зберігає специфікації вельми очікуваної фанатами новинки, проте витоку говорять про те, що в якості дисплея ми побачимо Super AMOLED Plus, а в якості операційної системи виступить Android Ice Cream Sandwich. Крім усього іншого очікувана підтримка технологій HSPA+, NFC, WiFi, Bluetooth, GPS і інших сенсорів.