Ілон Маск успішно продає вогнемети, корисні при зомбі-апокаліпсис

0
5

Компанія The Boring Company дуже успішно продає свої вогнемети, призначені для боротьби з зомбі в разі зомбі-апокаліпсису. Нещодавно про їх випуск на ринок розповів Ілон Маск. Тоді багато хто сприйняв це як жарт. Нікому не приходило в голову, що підприємець може займатися продажем таких пристроїв. Але все ж це виявилося правдою. Компанія The Boring Company вже отримала 10 тисяч попередніх замовлень на пристрій. Все це на суму 5 мільйонів доларів. Зрозуміло, що Ілон Маск як засновник компанії також має з цього зиск.

Вартість одного вогнемета, здатного знищувати зомбі (ходячих мерців) – 500 доларів. Це не заважає попиту на нього рости. Зростання покупок підтримується Илоном Маском, який щосили рекламує пристрій. Він також розповідає, що воно обладнане безкоштовної технологією блокчейна, так що в будь-якому випадку корисно.

Підприємець також відреагував на жарт з приводу того, що він може і організувати зомбі-апокаліпсис, як тільки кількість куплених вогнеметів стане значним. Ілон Маск нормально відреагував на звинувачення. Він зазначив, що таких планів у нього поки що немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я