Ілон Маск назвав вартість квитка на Марс

4

Відомий американський винахідник і бізнесмен Ілон Маск запропонував створити цивілізацію на Марсі і навіть підрахував приблизну ціну поїздки і переїзду на цю планету.

Власник компанії SpaceX вважає, що поїздка на Марс потенційно можлива, і це можна здійснити вже зараз.
У зв’язку з тим, що кінець світу, на думку Маска, коли-небудь трапиться, людство повинно колонізувати Марс. Створення космічної цивілізації на цій планеті відкриває для людини можливість стати многопланетным виглядом. І Марс, за його словами, – це найкраще рішення в цьому плані, так як на Венері дуже високий тиск, а Меркурій знаходиться на занадто близькій відстані до Сонця.

Згідно з припущеннями винахідника, Місяць теж можна б було колонізувати, якщо вона б мала атмосферу.
Ілон Маск наводить слова вчених, які стверджують, що Марс у чомусь схожий на молоду Землю, і якщо його «нагріти», то ми зможемо отримати рідину і щільну атмосферу. Також він стверджує, що сонячного світла на цій планеті достатньо для вирощування рослин, які б змогли дещо «стиснути» атмосферу.

Що стосується ціни переїзду на Марс, то на одну людину переїзд буде коштувати 10 млрд. доларів США. Він навіть вже придумав спосіб здешевлення польотів між планетами, зробивши паливо для ракет більш дешевим. До речі, проводити його можна прямо на Марсі.