Ігрова акустична система Genius SW-G2.1 3000 вийшла в продаж

4

Геймери і просто любителі гучної, потужного і якісного звуку – зрадійте! Genius, що спеціалізується на комп’ютерній периферії, випустила новий набір динаміків, покликаних поліпшити ступінь вашого занурення в улюблену гру, надавши її отже неповторній атмосфері більше шарму і, звичайно ж, потужної переконливості.

Genius оголосила про вихід у роздріб свіжої акустичної системи формату 2.1 за номером моделі SW-G2.1 3000 (поки тільки в США і Канаді), при цьому ціна продукту не перевищить (природно, на рідних ринках) 119,99 $.

Отже, що щасливий покупець отримає за свої гроші? Згідно виробникові, SW-G2.1 3000 надає в розпорядження геймера 70-ватну активну акустичну систему з 6,5-дюймовим сабвуфером, що забезпечує потужність баса в 40 ват і можливість передачі низькочастотного звуку, нижньою межею частотного діапазону якого є показник 35 Гц.

Металеві сателіти діаметром 3 дюйми (чудово відтворюють звук середніх і високих частот) мають при цьому потужність 15 ватт. Підключається АС за допомогою стандартного 3,5-мм «міні-джека», за допомогою якого можна підключитися хоч як до комп’ютера, так і до музичного плеєра / смартфона / планшета. Всякого роду телевізори теж входять в цей список.

Genius SW-G2.1 3000 має також можливість підключення по RCA, тобто, сумісний з різноманітними консолями, DVD-плеєрами і телевізорами.