Huawei випускає гідного конкурента Samsung і Apple

0
8

Китайський гігант смартфонів Huawei не соромиться своїх бажань повалити Samsung і Apple, щоб стати кращим постачальником смартфонів у світі. Хоча компанія Huawei як і раніше розглядається як трохи недосконала, її нові флагманські смартфони Mate 10 Series можуть змінити все.

Huawei надала огляд смартфона Mate 10 Pro. Телефон є покращеною версією флагмана Mate 10.
Mate 10 Pro оснащений подвійним скляним корпусом навколо алюмінієвої рами, яку зручно тримати в руках. Але заднє і переднє скло робить телефон дуже схильним до слідів відбитків пальців . Екран у нього великий 6-дюймовий. Сканер відбитків пальців знаходиться прямо під камерою.

Щоб зробити смартфон безрамковий, Huawei послідував прикладу Samsung і побудував сканер відбитків пальців на задній панелі, трохи нижче камери.
Але є і неприємні особливості у цього смартфона. По-перше, у Mate 10 Pro немає роз’єму для навушників. Замість цього Huawei надає пару USB-навушників типу C. Це означає, що ви не можете використовувати навушники під час заряджання пристрою.
По-друге, пристрій не має слота MicroSD для додаткового зберігання, такого як в Samsung Galaxy Note 8, і це величезний мінус. Але в основному телефон не гірше найвідоміших флагманів 2017 року.