Huawei ненадовго випередив Apple по продажах

4

Китайський виробник смартфонів і планшетів Huawei обігнав американський бренд Apple з продажу. Втім, самі розробники Huawei відкрито заявляють про свої амбіції зайняти лідерські позиції на мобільному ринку. Так, за повідомленням The Economic Times, за грудень минулого року китайський гігант зумів продати більше гаджетів, ніж Apple, левову частку прибутку якого складають саме продажі на китайському ринку.

Про успіхи бренду заявив глава Huawei India Ван Аллен. За підсумками минулого року компанія Huawei покрила більше 13% світового ринку продажу смартфонів техніки, а ось Apple зумів реалізувати свій гаджет 12% споживачів.

Цілком імовірно, що підвищення популярності китайських пристроїв пояснюється стартом продажів фаблета Huawei Mate 9, а також обмеженої версії Mate 9 Porsche Design. Незадовго до цього виробник повідомив, що девайс був реалізований тиражем 5 мільйонів через 4 місяці після випуску. Що стосується корейської компанії Samsung, то цього конкурента Huawei обійшли «на деяких ринках», втім, на яких саме китайці не уточнюють.

За інформацією аналітиків з Gartner і IDC, можна зробити висновок, що в першому кварталі 2017 року корпорація Huawei знову повернулася на третє місце за кількістю проданих мобільних девайсів. Компанія реалізувала 34 мільйони смартфонів і планшетів, в той час як бренду Apple вдалося продати 51 мільйон 600 тисяч Айфонів. На думку експертів, найбільш популярними гаджетами виробництва Huawei як і раніше залишаються в моделі Honor, які стали світовим лідером з онлайн-продажу, а також бюджетні смартфони Y-серії.