Growing Greener Innovations скоро представить новий, дуже компактний генератор енергії

4

Остання розробка компанії Growing Greener Innovations – це суперкомпактный генератор енергії. Він має багато цікавих і зручних властивостей і скоро з’явиться у продажу.

Зокрема, генератор Grengine UltraLite XC хороший своїми розмірами. Вони невеликі, що дозволяє широко використовувати пристрій і перевозити туди, де це треба. Шість кілограм буде не складно взяти з собою. Пристрій буде обладнаний змінними батареями. Це дозволяє використовувати одні і одночасно заряджати акумулятори інші, а потім поміняти їх місцями.

Працює Grengine UltraLite XC дуже тихо, майже безшумно. При цьому він також не викидає в атмосферу вихлопні гази, що також є плюсом.

Заряджати пристрій можна кількома шляхами. Це можна зробити за допомогою звичайної стінної розетки. Також генератор заряджається від автомобільного двигуна і сучасних сонячних панелей. Компанія-виробник обіцяє, що генератор зможе забезпечити 5000 циклів заряду. Причому одного заряду змінної батареї вистачить на 7 годин роботи звичайного ноутбука.

Користуватися Grengine UltraLite XC дуже легко. Для цього спочатку потрібно зарядити сам акумулятор, а потім змінні батареї вже від нього. Схема дуже проста.