Гроші з форекса повертають?

0
5

Програні гроші перемістяться з вашої кишені в чужу кишеню. Якщо ви прийшли на біржу, то ви повинні знати, що гроші ви можете як заробити, так і програти. Вас не зупиняє цей факт? Значить, торгуйте! Правда, перед тим як приступити до справи вам потрібно багато чому навчитися. Якщо ви новачок, про ні в якому разі не кидайтеся на ринок з останніми грошима. Всі вони підуть у невідомому напрямку. Професіонали можуть заробляти на форекс, але можливості у них обмежені. Теорія ймовірності дозволяє вам заробляти при відносній безпеці близько 100% у рік. Якщо ви хочете отримувати більше, про ваші ризики швидко зростають. Якщо ви будете проводити операції вибірково, чекати моменту входу по кілька тижнів, а то й місяців, то ваші шанси на успіх великі.

Гроші з форекса повертають? Ніколи і нікому програні гроші назад не віддадуть. Ваші кошти по праву дісталися більш щасливим гравцям. Не впевнені в своїх силах? Не торгуйте! Вам не треба поспішати з торгівлею, якщо ви не розібралися з азами трейдингу. Близько 95% прийшли на форекс йдуть звідси без гроша в кишені. В будь-якому іншому бізнесі статистика приблизно така ж. Багато людей змогли професійно торгувати на колгоспному ринку? Трейдинг – теж ремесло, і воно вдається не всім. Класичний арбітраж себе зжив, куди краще показує ефективність професійний арбітраж на форекс. Де купити американський долар на Чукотці дешевше і продати його в Москві дорожче не вигідно. Раніше подібні операції могли принести дохід, і не лише на ринку валют. Ви можете використовувати графічний аналіз, у тому числі аналіз Елліотта, для того, щоб передбачити майбутню поведінку цін. Графіки рухаються за певними законами, які відомі не всім. Якщо ви щось дізнаєтесь, то зможете заробляти з року в рік. Всі дізнатися про форексі – неможливо. Ринок валют як і Всесвіт – що вивчається, але не вивчена.

Ви чули історії про те, що гроші з форекса повертають? Це неправда. Ви можете заробити на ринку гроші, і забрати їх собі. Ви можете програти гроші на біржі, і їх використовують інші спекулянти. От і все. Живити непотрібні ілюзії не слід. Не допускайте, щоб вашими грошима хтось скористався. Зробіть так, щоб чужі гроші осідали у ваших кишенях. До речі, ринок валют – це не те місце, де одні оббирають інших. Обираловка тут присутній, але купують валюти і банки, і цілі держави, і при цьому вони не вважають себе ущемленими. Іншими словами: на форексі працює не тільки спекулятивний капітал, але і комерційний. Це дає великі шанси на перемогу. Використовувати їх – ваше завдання. Якщо вам хтось скаже, що він заробив, але не зміг зняти гроші з форекса, то це теж неправда. Дилінгові центри платять із задоволенням тим, хто їх заробив. Головне – заробити гроші, а зняти їх з рахунку не складе великої праці.

Джерело: https://westernpips.ru/arbitrazh-na-foreks.html

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я