Графенові батареї, гнучкі дисплеї або як Samsung перевершить iPhone X

0
7

Компанія Samsung може просто стежити за лідерством Apple на мобільному ринку, але це не означає, що вона не робить деякі інновації. Починаючи з Galaxy S6, компанія довела, що може випускати телефони, які виглядають добре і мають чудові характеристики.

Яким буде наступний крок для розвитку мобільного бізнесу Samsung? У найближчому майбутньому ми побачимо в магазинах нову модель Galaxy S9, а також Samsung представить складаний телефон Galaxy X. В майбутньому Samsung також може випускати телефони, які можуть складатися навпіл, а батареї на основі графену зможуть заряджатися навіть швидше, ніж сучасні.

Ми знаємо все це завдяки нещодавно оприлюдненими патентів Samsung, описує нові технології, які зараз знаходяться в роботі Samsung.
Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT) працює над акумулятори, які можна заряджати за 12 хвилин за допомогою графена. Це в п’ять разів швидше, ніж існуючі батареї, які підтримують технологію швидкої зарядки, але все ж вимагають близько години для повної зарядки.

Samsung також має нові патенти на смартфони, у тому числі документи, в яких представлені складні смартфони. На патентах представлена також розкладушка, в якій є гнучкий дисплей. За чутками, Samsung незабаром випустить свій перший складаний смартфон Galaxy X, хоча поки неясно, як виглядатиме цей телефон.