Google Pixel 2: пять причин, за якими він перевершує iPhone X і Samsung Galaxy S8

0
6

Apple всюди хвалиться своїм новим iPhone X, а Samsung обіцяє, що новітня модель Galaxy Note не буде вибухати. У той час Google, можливо, випустив кращий смартфон 2017 року.

Протягом декількох тижнів компанія IB Times UK аналізує Google Pixel 2 XL, щоб побачити, як він працює поряд з іншими флагманськими телефонами.

І ось п’ять причин, за якими Pixel 2 є найкращим пристроєм року.

1. Акумулятор
У Pixel 2 XL феноменально ємна батарея.

2. Камера
Google хвалився камерою в Pixel 2 і Pixel 2 XL. Як виявилося, у них на це є вагома причина. Фотографії, які виходять на камери цього смартфона, дуже і дуже якісні.

Портретний режим на передній і задній камерах, 4K-відеозапис, уповільнена запис зі швидкістю 24 кадру в секунду, панорами, 3D-режим … Список переваг можна продовжувати і продовжувати.

3. Продуктивність

Телефон Google настільки розумний. Він вчиться, він змінюється, він пристосовується, і всі без користувача. Протягом дня ви можете отримувати повідомлення про функціонування громадського транспорту поблизу, місцевих закусочних, а також про погоду, коли ви виходите на вулицю.

4. Необмежена сховище

Немає нічого більш важкого, ніж вирішувати, що потрібно видалити, якщо пам’ять телефону закінчується. Але Google вирішує цю проблему за допомогою необмеженого безкоштовного зберігання фотографій і відео.

5. Об’єктив Google Lens
Lens – це спеціальна програма для камери смартфона, яке вкаже, що бачить об’єктив. Тобто, якщо ви наведете на дерево, воно скаже, що це за дерево. Це нескінченні можливості.