Google Drive вмістить всі дані з ПК і зможе робити бекап

4

Хмара для зберігання даних Google Drive незабаром навчиться відновлювати файли з жорсткого диска ПК. Така можливість буде лише частиною новинки від пошукової корпорації під назвою Backup and Sync. Про це додатку розробники вже повідомили на офіційному рівні.

Фіча почне працювати 28 червня, і з цього дня Гугл Диск можна буде синхронізувати з хмарою, причому, не в одному лише каталозі Google Drive, а і в будь-якій іншій папці на пристрої Віндовс або Macintosh.

Також користувачі зможуть вручну синхронізувати всі папки файлового каталогу, тобто здійснити резервне копіювання будь-яких документів і зображень на сервері Google. При бажанні, звичайно.

Така здатність буде елементом нової програми Backup and Sync. Вона в свою чергу стане не просто заміною для хмарного сховища Google Драйв, але і для програми Google Photos. Загалом незрозуміло, чому розробники тільки зараз прийшли до такого логічного вирішення, яке давно напрошувалося.

Користувачам залишається лише дочекатися кінця червня, щоб випробувати новий функціонал. Але, виходячи з анонсів сервісу бекапа, можна припускати, що там передбачається очікуваний інструмент для синхронізації файлів і папок.