Глава Google вважає, що людство не готове до всіх технологічних змін, що відбуваються у світі

0
10

Глава Google Сундара Пичаи розповів про те, в якому напрямку розвивається корпорація і чого від неї чекати найближчим часом. Він також висловив свої думки з приводу того, як люди сприймають нововведення, що вводяться розробниками, чи готові вони до постійно мінливого світу.

Сундара Пичаи розповів про те, що Google готує ще більшого злиття комп’ютера і людини. Зокрема, готується до випуску Google Lens, здатний дивитися на світ очима користувача. Смартфон, що має таку систему візуального розпізнавання, дуже стане в нагоді своєму власникові. Його можна буде навести на будь-який об’єкт, приміром, ресторан, щоб переглянути відгуки про нього. У побуті така функція користувалася б значні попитом.

Також було розказано, що вже дуже скоро буде створено синхронний перекладач, який зможе переводити словами буквально за кілька секунд.

Разом з тим глава корпорації визнав, що люди у своїй більшості не готові до технологічних перетворень. Особливо вони притаманні старшому поколінню. Але це, на його думку, нормальний процес.