Futuremark показала тизер нового 3DMark

0
7

Сьогодні компанія Futuremark, відома будь-якій людині хоч якось цікавиться IT, і займається випуском цікавого, ефектного, якісного та багатьма визнаного програмного забезпечення для тестування і оцінки продуктивності «заліза» ПК, випустила ролик, що показує уривок з нового графічного бенчмарка 3DMark.

Технічна демонстрація поки ще не анонсованого пакету 3DMark наступного покоління (як його назвуть теж поки невідомо – може бути 3DMark 12? «Новий» 3DMark? 3DMark для Windows 8?) ознайомлює з шматочком тесту графічної підсистеми, що базується на API DirectX 11.

Даний тест «ще знаходиться в роботі», як заявили представники Futuremark, тому те, що ви побачите у відеоролику – це ще не фінальна версія, і той же гальмуючий дим (пар?) і злітають до неба іскри, швидше за все, поправлять.

«Наша технічна демонстрація тесту DirectX 11 з майбутнього 3DMark показує сцену, існування якої було б неможливо без розумної теселляции і складного об’ємного освітлення, при візуалізації якого в реальному часі використовується ефект розсіювання.

Видимі частки і хмари диму взаємодіють з іншими об’єктами сцени за допомогою симуляції динаміки рідин. Постобробка, модель затінювання ambient occlusion (де значення яскравості кожної точки об’єкта залежить від інших об’єктів сцени) і всілякі оптичні ефекти лінзи, доповнюють прекрасну візуальну складову сцен».

Одноминутное відео, розташоване нижче, варто вашого часу, якщо ви – любитель демосцени, бенчмарків, стежте за графічними технологіями і можливостями сучасних відеокарт або просто любите подивитися на сучасну комп’ютерну графіку, створювану в реальному часі силами графічного адаптера.

До речі, нова версія 3DMark, за словами Futuremark, буде представлена вже в цьому році, реліз пакету послідує за випуском Windows 8. Однак переживати про сумісність не варто, новий 3DMark буде працювати і під управлінням Windows 7 і Vista.