Fourth Dimension представляє 1 дисплей з дозволом 2048 x 1536 пікселів

4

Погодьтеся, багато галасу наробив Apple iPad 3 зі своїм дисплеєм Retina з роздільною здатністю 2048 x 1536. Але, як виявилося, є дисплеї і «крутіші». Приміром, компанія Fourth Dimension представила на цьому тижні свій новий дисплей з діагоналлю 1 дюйм і дозволом 2048 x 1536 пікселів! (Варто зауважити, що до цього у Fourth Dimension були 1-дюймові дисплеї з роздільною здатністю 720p і 1080p).

Складно уявити, як вдалося “засунути” всі пікселі з “революційної” матриці Retina з діагоналлю 9,7″ в дисплей, який по діагоналі майже в десять разів менше. Проте факт залишається фактом. Застосовуватися такі дуже чіткі матриці від Fourth Dimension будуть в шоломах «віртуальної реальності», де будуть проектувати картинку на око.

Компанія на даний момент веде переговори з кількома лідерами ринку комп’ютерної периферії, в результаті переговорів один з них буде вести складання кінцевого продукту – шоломів віртуальної реальності. Виробництво повинно початися протягом одного року, в цей же термін новинка вийде в продаж. Forth Dimension очікує, що вартість готового шолома буде знаходитися в діапазоні від 1 500 до 2 000 $, а це обмежить аудиторію покупців до екстремально-хардкорних (а також заможних) геймерів і ентузіастів.