Фотокамера від Nikon отримає вигнутий сенсор

4

Технології не стоять на місці. Точніше, вони розвиваються з шаленою швидкістю. До прикладу, сьогодні, двадцять п’ятого липня, з’явилася інформація про те, що наступне покоління фотокамер Nikon може бути оснащене зігнутим датчиком.
Зокрема, японська компанія вже отримала офіційний патент на свій винахід. Даний документ описує об’єктив з приводом автоматичного фокусування і з фокусною відстанню 35 мм, головною «фішкою» якого є його призначення – це робота з увігнутим, а не звичайним, датчиком.

Повідомляється, що такий тип матриць має більш високу чутливість, що дає можливість використовувати у фотокамері оптику меншого розміру. При цьому якість фотографій, як запевняють експерти, не постраждає.

Поки точно не відома дата виходу перших камер від японської компанії, які представлять запатентовану технологію. До речі, відповіді немає і на питання, який тип об’єктивів отримає підтримку нової технології – змінний або фіксований. На жаль, немає поки що інформації про те, чи планує взагалі японський виробник використовувати новий винахід, і, чого більше, запускати новий сенсор в масове виробництво.