Форум програмістів і сисадмінів: проблеми, повязані з Віндовс

0
326

Робота за комп’ютером деколи обертається різними труднощами. Прості «чайники» далеко не завжди можуть самостійно розібратися в них, тому й доводиться звертатися до фахівців. Сьогодні можна обійтися без цього, якщо звернутися до Киберфоруму, де описані найпоширеніші проблеми, пов’язані з Windows. Тут користувачі зможуть знайти для себе інформацію щодо відновлення системи, а професійні програмісти – прочитати рекомендації щодо оформлення запитів на надання допомоги, завантаження флешок, познайомитися з типовими помилками при запуску додатків і дізнатися, як зробити Log process Monitor. На форумі існують певні правила, за порушення яких адміністрація карає форумчан баном на певний час.

Для того, щоб читати повідомлення користувачів, реєстрація не потрібно, але якщо ви хочете отримати доступ до гілок і спілкуватися з учасниками обговорення, публікувати інформацію, задавати питання і отримувати відповіді, тоді необхідно буде пройти авторизацію. На сайті http://www.cyberforum.ru/windows/ у розділі Windows представлено багато корисних відомостей на тему операційної системи, тут ви навчитеся встановлювати, настроювати і оптимізувати вирішувати різні виникають з Windows проблеми. В основному на форумі спілкуються програмісти і системні адміністратори, які можуть знайти однодумців, поділитися досвідом і обговорити проблеми адміністрування ОС, а також розібратися в роботі різних операційних систем: Windows XP, Windows Vista і останній 10-ї версії операційки.

Заходьте у розділ, що цікавить вас, і отримуйте корисні і важливі відомості про Віндовс 7, шукайте точки відновлення, рекомендації, правила усунення помилок, дізнавайтеся про хитрощі перевстановлення операційної системи, а також налаштовуйте віддалений доступ для роботи за комп’ютером. З нами ви легко зможете полагодити мережеву карту, яка не бачить мережі, а також ввести багатоступінчастий пароль на вхід в систему. Завдяки гілок на форумі, сисадміни і програмісти можуть дізнатися, яку краще версію Windows вибрати для певного ПК, як заблокувати сайт за допомогою хостів, що робити, якщо не вдається встановити операційну систему на комп’ютер або відтворити певні файли. Ми розповімо та покажемо, уявімо зручні алгоритми і навчимо вас вирішувати всі проблеми, пов’язані з ПК, якщо вони турбують вас на роботі чи вдома.

Джерело: http://www.cyberforum.ru/windows/