Фахівці з НАСА створюють «венероход»

4

В рамках вивчення Венери фахівці з міжнародного космічного агентства планують розробити спеціальний пристрій, який допоможе в дослідженні цієї планети. Пристрій являє собою спеціальну механічну машину, в якій буде мінімум електроніки.

Фахівці стверджують, що Венера надто віддалена від Землі, тому вивчати її звичайним способом не представляється можливим. А саме такий апарат, за твердженнями фахівців, дасть можливість дослідити космічне тіло в умовах віддаленості.
Електроніка на Венері не потрібна, так як на її поверхні тиск занадто високо, як і температура з-за сильного парникового ефекту. За інформацією, машина, яка працює на Венері, буде розігріватися до 462 градусів за Цельсієм – в таких умовах всі дроти будуть расплавлены.

У зв’язку з такий інформації інженери з НАСА поставили перед собою завдання вкласти в апарат мінімум електроніки, щоб він зміг пропрацювати на поверхні Венери хоча б рік. Очікується, що планетохід буде пересуватися по поверхні планети з допомогою гусениці, а енергія для неї буде вироблятися прямо на Венері, спеціальним генератором. А сонячні батареї, які будуть встановлені додатково, «підстрахують» в разі поломки.
Раніше вчені вже висаджували на Венеру свої винаходи, але жоден з них не протримався більше двох годин.