Фахівці виробили поради щодо збільшення часу роботи смартфона від батареї

4

Багато користувачі відзначають, що заряд їх смартфонів тане буквально на очах. Це відбувається з-за великої кількості функцій, якими оснащені сучасні гаджети. На забезпечення їх роботи і витрачається дуже багато заряду. Експерти закликали не впадати у відчай. Вони виробили ряд рад, які дозволяють економити заряд батареї.

Фахівці відзначають, що навіть у вимкненому стані смартфон витрачає багато енергії. Вона йде на підсвітку великого екрану, а також на забезпечення роботи процесора. Щоб все ж таки якось скоротити споживання енергії, експерти радять знизити яскравість екрану. Таким чином, буде заощаджуватися заряд. Також радять відключити всі непотрібні повідомлення і рекламу, які постійно приходять на телефон.

Фахівці вказали на ще одну обставину. Є закономірність, що чим новіша версія Android встановлена на смартфоні, тим довше вистачає йому заряду. У зв’язку з цим рекомендується своєчасно оновлювати програмне забезпечення смартфона.

Також можна використовувати спеціальні пристрої для продовження роботи смартфона від однієї батареї. Але в такому разі буде знижено якість його роботи.