Фахівці розповіли, що робити, якщо iPhone потрапив у воду

0
7

Представники компанії Apple розповіли, що врятувати смартфони від води цілком можливо. Важливо лише розуміти, як правильно реагувати в перші хвилини після намокання гаджета. За словами фахівців, якщо все зробити правильно, то врятувати технічний пристрій від води вдасться у 80 відсотках усіх випадків намокання. Якщо ж телефон потрапив в солодку рідину, то все одно залишається можливість врятувати його в половині випадків.

Фахівці відзначають, що відразу після намокання смартфон слід відключити. Це виключить коротке замикання. Після цього його потрібно витерти сухою ганчірочкою. При цьому бажано витягнути батарею і витерти пристрій зсередини.

Після цього iPhone потрібно відразу ж доставити в сервісний центр. Там за нього візьмуться фахівці. Чим раніше це зробити, тим більше у смартфона буде шансів бути врятованим.

Фахівці також зазначили, що не можна користуватися для сушіння смартфона народними методами. Вони в більшості випадків шкодять пристрою, а не допомагають. Особливо шкідливими є сушка феном і з допомогою рису.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я