Фахівці прогнозують жахливу погоду на Землі в майбутньому

0
6

Провідні кліматологи та експерти, які прогнозують ймовірність зміни клімату на Землі, в один голос стверджують, що протягом майбутніх років кількість стихійних лих на території європейських країн збільшиться в середньому в 50 разів. Про це розповіли експерти, які працюють у центрі Єврокомісії на території Італії.

Вони провели детальний аналіз двох тисяч природних лих, які траплялися в Європі з 1981 по 2010 рік, і склали статистику, згідно з якою кількість різних напастей весь час збільшується. Вони також склали список критеріїв, на яких ґрунтуються їх свідоцтва про уразливості. Це були такі природні лиха як лісові пожежі, затоплення, сель, цунамі, шторм і так далі.

Вчені зробили жахливий висновок: до 2200 року кожен третій житель Європи буде схильний катаклізмів, і в кінці століття число жертв природних лих досягне двадцяти п’яти мільйонів в рік.
Нагадуємо, що в 2000 році жертвами різних трагедій стало близько 3 млн людей на Землі. Наприкінці століття ця цифра може зрости до 351 мільйонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я