Ештон Кутчер зіграє Стіва Джобса в аматорській кінобіографії

0
6

Якщо ви – шанувальник Apple, ви повинні знати, що Sony майже відразу після смерті Джобса вирішила зняти біографічний фільм про незабутній сооснователе компанії Apple, Стіва Джобса, але можете не знати, що паралельно буде зніматися ще один фільм про Стивене, але в другому випадку за роботу будуть відповідальні не великі кінокомпанії, а група ентузіастів і некомерційна організація Five Star Institute.

Видання Variety повідомило, що в незалежній кінопроекті візьме участь також популярний актор Ештон Кутчер (Ashton Kutcher), який зіграє самого Джобса (і, зізнатися, сильно на нього схожий). Більшість з нас знайоме з цим актором по фільму «Ефект метелика» і серіалам «2,5 людини» (де він замінив Чарлі Шина) і «Шоу 70-х». Очевидно, що фільм буде розповідати про ту частину життя Джобса, коли він брав участь у заснуванні Apple і роботі компанії.

Початок зйомок заплановано на травень, благо у Кутчера буде вільний час завдяки перерви між сезонами серіалу «Дві з половиною людини». На жаль, поки невідомо, скільки часу займе виробництво картини і коли фільм добереться до прокату – будемо чекати новин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я