Енді Рубін повідомив про швидкий старт продажів нового смартфона Essential

0
8

У мережі з’явилося офіційне оголошення про те, що вже в червні на ринку з’явиться новий смартфон Енді Рубіна, колишнього спеціаліста Google.

Essential phone давно привертає увагу потенційних споживачів, і відрізняється від всіх колишніх пристроїв, якими ми користувалися в останні роки. Цей гаджет зроблений з титану, що гарантує йому максимальну надійність, має великий екран на 5,7 дюймів без рамки з максимальною роздільною здатністю і працює на основі потужного чіпсета Snapdragon 835 від компанії Qualcomm.

Природно, цей апарат буде змушений приймати участь у змаганні з існуючими на ринку флагманами смартфонної техніки. Незважаючи на те, що пристрій Essential вже можна резервувати в Америці, його точний час появи на ринку в нашій країні поки не озвучують. На щастя, вже відомо, що девайс ось-ось з’явиться на прилавках, адже на початку літа на Code conference розробник повідомив про те, що його смартфон Essential почнуть продавати в найближчий місяць, а це означає, що вже в червні модель стане з’являтися на прилавках магазинів.

За словами Енді Рубіна, новинка техніки, смартфон на базі Android 7 Nougat будуть поставляти з власним віртуальним асистентом, які працюють завдяки “розумному” динаміку Essential Home, успішно конкурує за прогнозами з програмами Amazon Echo і Google Home. Поки не вдалося зрозуміти, чим цей цифровий асистент буде відрізнятися від асистента Google і Apple Siri, а також від інших віртуальних помічників, але в наступні 15 днів ми зможемо це дізнатися, як тільки Essential Phone з’явиться у магазинах.

Розблокований гаджет попередньо будуть продавати по 699. е. і він легко зможе поєднуватися з існуючими мобільними операторами Америки. Крім цього, спочатку гаджет можна буде придбати лише в режимі онлайн, а через деякий час з’являться інші шляхи розповсюдження пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я