Електрокари допоможуть висвітлювати будівлі поблизу

3

Вчені Уорікського університету, що у Великобританії, під час вивчення роботи літій-іонних акумуляторів, які використовуються в електрокарах, зробили висновок, що ефективність цих батарей підключення до мережі погано не позначається. Більше того, воно навіть покращує роботу батареї.

Зробивши таке припущення, команда вчених на чолі з науковим співробітником Котубом Уддином створювала саму точну модель батареї для електрокарів з метою розробки алгоритму, здатного в точності визначати, яку кількість електричної енергії потрібно машині, щоб здійснювати щоденні поїздки. Згідно з припущеннями, решту він зможе віддати в мережу, освітивши сусідні будинки.

Теоретику вони підкріпили практикою, припаркувавши електроавтомобілі на території Університету, щоб забезпечити енергією всі будівлі. З’ясувалося, що для освітлення аудиторії, кількох лабораторних та переговорних кімнат потрібно 120 електрокарів. Це лише 2% від усіх автомобілів, які перебувають на парковці. При такому способі можна не тільки ефективно підтримувати енергомережі, але і здорово заощадити.