Експерти NASA шокували, передбачивши погоду в майбутньому

4

Напередодні експерти міжнародного космічного агентства NASA шокували інформацією про те, яка погода встановиться в найближчому майбутньому. Зокрема, вони повідомили, що з кожним роком на Землі буде випадати більшу кількість дощів. Після цього настане період, що дощ буде йти весь час.

За словами вчених, такі висновки можна зробити після довгих спостережень за зміною клімату на нашій планеті. Згідно з інформацією, за останні чотири десятиліття дощі стали випадати набагато часто, і ця тенденція зберігається. Згодом Землю може просто залити.

Також вони поспішили назвати причину такого процесу. За їх словами, справа все в перегріві нашої планети. На особливості клімату в першу чергу впливає глобальне потепління, у результаті якого потоки повітря, випаровуються і перетворюються на хмари, а хмари, в свою чергу, – в дощ.

Згідно прогнозам експертів космічного агентства, спочатку від дощів постраждають тропіки, потім ситуація погіршиться на всій території Землі. Про наслідки вічних дощів у НАСА не захотіли говорити.