Експерти: Google просуває свої відповіді в пошуковому рядку

4

Google став світовим джерелом інформації, розмістивши мільярди посилань з мільйонів джерел. Тепер інтернет-гігант представляє себе як авторитет правди, просуваючи в якості відповіді один результат пошуку.
На питання «чи можна купити щастя за гроші?» Google нещодавно підкреслив результат, в якому говориться: «Існує достатньо наукових досліджень, щоб довести це».

На питання «Хто є найгіршим керівником усіх часів?» Google відповів іменами та фотографіями 11 головних керівників, включаючи Гордона Бетьюна з Continental Airlines і Роберт Нарделлі з Home Depot Inc.
Коли його запитали: «чи аборт бути незаконним?», Він дав відповідь на незрозумілий сайт clickbait listland.com, в якому говориться: «Аборт – це вбивство».

Крім того, іноді Гугл видає неточні відповіді. Наприклад, він видав інформацію, в якій говорилося, що колишній президент Барак Обама і член палати представників Петро Кінг є членами мусульманського конгресу.
У своє виправдання прес-секретар Google Сьюзен Кадреха заявила, що мета компанії – не думати про користувачів, а «легко і швидко знайти потрібну інформацію». Вона додала: «Ми закликаємо користувачів зрозуміти весь контекст, клацнувши по джерелу».