Ексклюзивні пропозиції від провідних операторів

0
8

«СимТрейд» вже багато років пропонує своїм клієнтам тільки найкращі тарифи і пропозиції стільникового зв’язку від провідних операторів Росії. З кінця нульових група компаній вже забезпечила відмінні умови зв’язку для 200 000 абонентів, які насолоджуються перевагами гегемонів російського ринку – «Білайн», МТС і «Мегафону». Детальніше про можливості, які відкриються при підключенні до «СимТрейд», можна дізнатися на сайті компанії https://sim-trade.ru/.

Особливість офіційного дилера основних операторів мобільного зв’язку РФ полягає не в сортуванні кращих тарифних планів трьох компаній. Мова йде про ексклюзивні пропозиції, які з тієї або іншої причини можуть бути недоступні при прямому підключенні до одного з вищеперелічених операторів.

Також серед переваг «СимТрейд» варто відзначити можливість вибору звучного номери з красивою комбінацією цифр. Можливо, для деяких користувачів дана послуга здасться банальним і примітивною, але насправді це питання цікавить багатьох абонентів і для них порядок цифр у номері дійсно має значення. Користувач має шанс вибрати серед кількох тисяч гарних телефонних номерів в спеціальній базі і оформити його по доступній ціні за короткий час. Аналогічні продавці привабливих номерів намагаються з усіх сил отримати якомога більшу вигоду і тим самим встановлюють надмірно високі ціни. У «СимТрейде» цінують і поважають своїх клієнтів, тому розцінки на красиві номери розраховані таким чином, що планка доходить до рівня беззбитковості.

Згадавши про доступною ціною, звертаємо увагу на той факт, що «СимТрейд» не є посередником, тому ніякі зайві відсотки не входять у вартість послуг. Дилерство підтверджено прямими договорами з МТС, «Білайном» і «Мегафоном».

Користувач з допомогою ресурсу групи компанії зможе підібрати вигідний тарифний план для розмов, інтернету, СМС, роумінгу. На сайті є розділ «Акції», тобто, враховуючи доступні ціни на підключення, кожен юзер має можливість поміняти тариф ще на більш вигідних умовах, якщо почекає підходящий момент. В цілому, каталог пропозицій досить великий і вибирати є з чого, до того ж, він постійно оновлюється — офіційне співробітництво з провідними операторами дозволяє оперативно реагувати на появу нових тарифів.