EaseUS відновлює дані — швидко і безкоштовно

4

Ласкаво просимо в 21 століття. Дані — не менш цінний ресурс, ніж золото і нафту. Втратити набраний на комп’ютері диплом, корпоративний звіт або колекцію фото — трагедія. Добре, якщо є копія. Але іноді важлива інформація знаходиться на єдиному носії.

В такому разі — ви в небезпеці. Ніяка техніка не вічна. Досить упустити ноутбук або стати жертвою вірусу. Страховки від системного збою немає. Крім того, можна стерти дані випадково.

Однак, існують інструменти для повернення втраченого. З більшістю проблем справляється програма Data Recovery Wizard Free 11.0 від EaseUS. Розбивати скарбничку не обов’язково — додаток поширюється даром.

Що чудово — є складання не тільки для Windows. Доступні редакції для macOS і Mac OS X. Шанувальники Apple не залишаться осторонь.

Працює Data Recovery Wizard просто — запуск сканування, відновлення. Радує зручний інтерфейс з майстрами. Розбиратися з десятками меню не доведеться. Нічого складного.

На вибір — швидкий і глибокий пошук (з попереднім переглядом. Підтримується російська мова.

Реально повернути втрачені файли з будь-яких пристроїв: карт пам’яті, USB-брелоків, HDD, цифрових камер, масивів RAID, плеєрів, розумних телефонів, твердотільних накопичувачів (портативних і стаціонарних ПК). Навіть після процедури форматування.

Data Recovery Wizard рятує електронні листи, відео, музику, зображення, архіви, образи дисків і документи (в тому числі — PDF, Word і Excel). Ніяких обмежень за типом.

Головне, щоб загальний обсяг не перевищував 2 ГБ. Така особливість версії Free. Мало? Ліцензія Pro знімає ліміт за $69,95. Гроші забезпечують допомогу фахівців EaseUS і регулярні оновлення. Сказане дозволяє мінімізувати збитки.

Втім, без серйозних загроз — платити немає потреби. Базового варіанту цілком вистачає для щоденного використання. Завантажте EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.0 і переконайтеся самі.