EA і Maxis підтвердили вихід SimCity 5 в 2013 році

0
92

Вчора видавець – Electronic Arts і розробник – Maxis офіційно підтвердили чутки: новий містобудівний симулятор SimCity 5 з’явиться вже в наступному, 2013, році.

Гра буде побудована на фірмовому движку Maxis під назвою GlassBox Engine і обіцяє «невідомий раніше рівень реалізму і деталізації», а також добре продумані дрібниці і можливості зразок соціальної інтеграції – рішення і дії, що застосовуються гравцем до свого міста, будуть впливати на стан міст його друзів, що знаходяться в єдиному віртуальному світі.

http://www.youtube.com/watch?v=kztNWdhRdnw

«Разом гравці зможуть вирішувати такі «глобальні» проблеми, як кліматичні зміни на планеті, шукати нові поновлювані джерела енергії і спільно боротися з природними катаклізмами» — повідомляє публіці Maxis. «Гравцям вирішувати – конкурувати або діяти спільно при формуванні завтрашнього світу – в ім’я творення або руйнування».

http://www.youtube.com/watch?v=T70evBJE93s

Як би там не було, Maxis не поспішає ділитися великою кількістю деталей щодо прийдешнього «Сім Сіті», і це не дивно – минуло майже десять років з моменту анонса минулій частині гри — SimCity 4 до моменту анонса SimCity 5, тому ми, гравці, легко можемо пробачити Maxis очікування довжиною в рік. Головне, тепер ми знаємо, що є що чекати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я