Дизайн HTC U11 Plus здався на перших рендерах

0
4

Сьогодні, 20 жовтня, стало відомо про те, що в Мережі була поширена перша інформація про майбутній смартфон виробництва компанії HTC. Мова йде про апарат під назвою HTC U11 Plus, вихід якого чекали багато.

Інформація про технічну сторону і зовнішньому вигляду смартфона була опублікована майже одночасно відразу двома авторитетними інсайдерами. Зокрема, LlabTooFer, який розробляє прошивки для HTC, розповів, що акумулятор нового пристрою може отримати ємність близько 4000 мАч. Крім того, за його інформацією, смартфон буде оснащений дисплеєм з діагоналлю 6 дюймів і співвідношенням сторін дисплея 18 до 9. Він не буде повністю безрамковий – тонкі рамки навколо дисплея все-таки залишаться. А інший відомий джерело OnLeaks взагалі показав новий HTC U11 Plus на першому рендері. Судячи з фото, дизайн та співвідношення сторін апарату повністю підтверджуються.

Що стосується дизайну гаджета, то HTC U11 Plus буде мати майже такий же зовнішній вигляд, як і його попередник. Зокрема, мова йде про металевої рами з глянцевою поверхнею, і задній стороні, виконаною зі скла. Дактилоскопічний датчик розмістився ззаду, під основною камерою, яка, до речі, буде одинарною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я