Допомога користувачам, які забули пароль телефону

4

Проблема багатьох користувачів смартфонів – їх безпека, притому, іноді ця сама безпека повертається спиною, і потім витрачається маса зусиль, щоб обійти заумную або ж з першого погляду просту блокування. Пояснити природу цієї, не побоюся цього слова, трагедії досить-таки просто – у сучасної людини адже і так стільки паролів в голові, не дивно, що час від часу вмонтована в нас «карта пам’яті» дає збої. Перед тим, як обговорити дієві методи боротьби з наслідками поганої пам’яті, для початку, розберемося з тим, які ж види блокування в основному встановлюються на сучасні гаджети, і безпосередньо існують в їх системному оснащенні. Найпопулярніший вид це, мабуть, ключ, на друге місце можна цілком заслужено звести цифрову та текстову форми пароля, іноді вони змішані, ну і залишаються малопоширені види – це тактильна і голосова, а так само, можливо ви чули – деякі програми дозволяють обладнання розрізняти людські обличчя.

Тепер перейдемо до основної теми, розберемо, як можна пробратися у власний телефон, якщо випадково забули настільки необхідний набір символів чи рухів по сенсорному екрану. Система OC Android щільно співпрацює з компанією Google, і якщо ви користуєтеся даною системою у вас напевно створений обліковий запис Google на вашому смартфоні, то він вам і стане в нагоді в цій ситуації, як кажуть Google в допомогу, вам всього лише потрібно буде підтвердити, що ви – це ви, а потім вам буде висланий код. Далі поговоримо про модель Samsung Galaxy, в пристроях даної серії передбачена така стандартна функція як – Find My Mobile, але заковика в тому, що тут вам потрібен буде доступ до інтернету, а так же комп’ютер, ноутбук або будь-який інший смартфон, в іншому все просто: заходьте на сторінку сервісу підтверджуєте особистість, пароль скидається, ви ставите новий, головне, щоб у вас була включена вищевказана функція. Наступний смартфон, про який варто сказати, Sony Xperia, його розробники пропонують ввести код: *#*#7378423#*#*, прямо в рядок екстреного виклику, після вам буде доступно сервісне меню виробника, де, після не складних операцій, вас перенаправляють на робочий стіл вашого смартфона.

Тепер про більш глобальні втручаннях в життя вашого електронного вихованця», до вашої уваги – Hard Reset, утримування в натиснутому стані певних кнопок дозволить вам влаштувати апаратний скидання, при цьому будьте обережні, адже втрачається абсолютно всі дані, так що слід витягти носії додаткової пам’яті, а так само сім-карту. Якщо ж у вашого пристрою є root–права, тоді ваш шлях лежить через Recovery, з його допомогою ви дістанетеся до системних файлів і успішно видаліть ключі, останнім штрихом стане – перезавантаження. Ось власне і все, що можна розповісти, або майже все, більш детально і лаконічно тему розкриває автор даного ресурсу: http://droidway.net/320-kak-razblokirovat-telefon-esli-zabyl-parol.html так що за всіма деталями і мало-розкритими моментами – ласкаво просимо за посиланням, де викладає інформацію професіонал. Так, звичайно з вами завжди старий добрий метод – «навмання», але краще все-таки взяти на озброєння нові для вас знання, а не йти, як кажуть – «з вилами на танки».