Для iPhone 7 створили супердорогий чохол

0
8

Швейцарська компанія Gresso випустила новий чохол, призначений для iPhone 7. Виріб характеризується якістю, міцністю, а також величезною ціною. Вартість чохла пропорційно з ціною на смартфон iPhone 6S. Але, як кажуть фахівці, виріб коштує цих грошей, так як виконано з люксових матеріалів і є дуже міцним.

Вартість чохла обумовлена тим, що він виготовлений з дорогих титану і поліуретану. Це стосується базової моделі. При цьому буде і версія, де замість титану застосують золото. Вартість такого варіанта буде вище. Базову модель чохла можна буде придбати за 29 тисяч рублів, версію за всіх 38 тисяч рублів.

Представники компанії-виробника відзначають, що їх чохол для iPhone 7 володіє великою міцністю. Верхня тверда оболонка може витримати падіння з 10-метрової висоти. Внутрішня при цьому пружинить, що захищає смартфон від пошкоджень. Крім того, на внутрішній поверхні чохла є спеціальні виступи, які дозволяють берегти екран пристрою. При падінні на гладку поверхню він не розіб’ється. Правда, якщо відбудеться падіння на камені, то все ж пристрій отримає пошкодження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я