Для ігор віртуальної реальності створили контролер, який вміє передавати температуру і біль

0
10

Співробітниками компанії Tegway був представлений спеціальний контролер, який можна використовувати при іграх, які передбачають віртуальну реальність. Це пристрій може передавати відчуття болю і температури: холоду або спеки. Це дозволить зробити процес гри більш захоплюючим і натуралістичним.

Дана технологія вже була представлена в дії. Її показали в Сан-Франциско. Було показано, що контролер змінює свою температуру під час подачі електрики. Таким чином, коли людина в окулярах додаткової реальності буде відчувати тепло, якщо підійде до вогнища або пожежі. Також він відчує холод. Ефект болю розробники вирішили досягти з допомогою одночасної подачі холоду і тепла.

Було відзначено, що з таким контролером грати стане дуже цікаво. Людина не тільки побачить себе у віртуальній реальності, але і відчує. Варто відзначити, що даний винахід ще потрібно доопрацювати. Саме цим і займатимуться співробітники компанії Tegway. Прогнозується, що розробка може надійти в продаж і через рік, так що зараз її на ринку шукати не варто.