Для екобудівництва створили деревяні цвяхи

4

Сучасне суспільство вже розуміє, що заради збереження екології доведеться переробляти вже виготовлені одного разу речі. Все це з-за того, що ресурси нашої планети істотно обмежені. З-за цього в майбутньому переробка відходів стане світовим трендом. Але зробити це не так і просто. Для переробки річ повинна бути виготовлена з одного і того ж матеріалу. Тобто з дощок доведеться спочатку витягнути цвяхи, а тільки потім це окремо переробити. Це збільшить вартість всього процесу. Саме тому вчені шукають спосіб виготовити виріб з якогось одного матеріалу.

Заради такої мети компанія Beck Fastener Group запропонувала виготовляти дерев’яні цвяхи. Потім вони перероблялися б разом з дошками. В цьому не було б проблеми. Ці цвяхи виготовляють з пресованої деревини. При цьому вони виходять не гірше алюмінієвих. Заганяють такі елементи пневмопистолетом. При цьому відбувається ефект зварювання. Цвяхи щільно вваривать в дошку, тому тримають її міцно.

Дерев’яні цвяхи мають і багато інших плюсів. Вони екологічні, не іржавіють. Також вони не фарбують матеріали в інший колір.