Дешеві квитки з Москви на Шрі-Ланку

0
11

Самі улюблені курорти російських туристів – курорти Індійського океану. Не кожен може дозволити собі вирушити в подорож на Мальдіви або Сейшельські острови, зате набагато дешевше обійдеться поїздка до Індії на Гоа, або на знаменитий острів Цейлон, який сьогодні нам відомий як Шрі-Ланка. Тут неймовірна атмосфера, чайні плантації, які збереглися з давніх часів, унікальна культура, екзотичні рослини, швидкі ріки і пестливий берег теплий Індійський океан.

Безпечніше всього на Шрі-Ланці купатися в бухтах і затоках, так як на океані трапляються дуже великі хвилі. Зате для тих, хто любить покататися на серфі, не можна придумати кращого місця, ніж відкритий вихід до світового океану. Якщо ви живете в російській столиці і мають намір поїхати відпочити на острови, поспішіть купити авіаквиток Москва Шрі ланка дешево на нашому сайті. Тут представлені найбільш вигідні пропозиції для туристів, які мріють побувати на індійському острові, познайомитися з культурою, спробувати смачний місцевий ром, познайомиться з корінними жителями, побувати в буддійських храмах, відвідати в центрі острова слонячий розплідник і навіть побувати на фермі, де розводять крокодилів. Ви можете самостійно скласти маршрут і пересуватися по Шрі-Ланці на електричках або автобусах, або зорієнтуватися на місцевості і скористатися послугами тук-тук, місцевого таксі.

Всього за якихось 5-10 доларів водій буде катати вас весь день і зможе відвезти в гущу «чайного» острова, покатати по узбережжю, показавши найголовніші курорти Шрі-Ланки – Хиккадуву, Индуруву, Коггалу, рибальське село Бентота і столицю острова місто Коломбо. Ви відвідаєте кращі пляжі з білосніжним на півдні-запалі і вулканічним жовтим піском на північно-сході. Але пам’ятайте, що в травні в цій місцевості вже трапляються тропічні зливи, тому і ціни на відпочинок тут разюче знижуються. Найкращий період для відпочинку на Шрі-Ланці настає після листопада. Втім, на різні частини острова можна їздити в різний час року. Тут неймовірно цікаво і обов’язково сподобається як дітям, так і дорослим. Вас чекає спокійний відпочинок у затінку розлогих пальм, бурхливе нічне життя, можливість навчитися кататися на серфі, занурення з аквалангом, риболовля, катання на слонах. а також безліч інших активних і спокійних видів відпочинку для осіб будь-якого віку. Купуйте квитки, підбирайте готель і вирушайте у відпустку максимально вигідно!

Джерело: https://aviroom.ru/airtickets_na_shri_lanku/