Де безпечно купити золото Архейдж?

7

ArcheAge – це унікальна MMORPG-гра, створена корейською компанією XL Games. Джейк Сонг – власник компанії і головний розробник, був колишнім розробником лінійки Lineage. Гра описується як «пісочний парк» MMORPG, який, за словами розробників, є гібридом відкритого стилю контенту «пісочниці» і більш структурованого ігрового «themepark». Якщо ви вирішили пограти в Архейдж, вам знадобиться велика кількість золота archeage, щоб купити необхідну екіпіровку, ресурси і товари.

Стали ви піратом або вірні спілкам Нуян або Харанья, біржа Gamemoney.zone – найкраще місце для того, щоб придбати золото Archeage. Ви отримаєте голду, необхідну для покупки рідкісних їздових тварин, розширення вашого ігрової території або придбання будь-яких супер-легендарних предметів. Економте час і стаєте кращим серед геймерів з допомогою голди archeage.

Гравці, які вже давно випробували світ Архэйдж знають, що заробляти золото можна своїми силами. Робиться це за рахунок фармінг – нудного й одноманітного времяпровождения, коли вам доводиться вбивати будь-мобів в локації, щоб отримати трохи монет. Замість того, щоб витрачати час на такі нудні дії, ми пропонуємо просто вибрати потрібного продавця і дозволити собі будь-яку екіпіровку для вашого персонажа. При придбанні ігрової валюти ви не тільки отримуєте можливість володіти будь-якої вподобаної вам річчю, але й заощаджуєте час і сили.

Що отримує покупець, купуючи на біржі Gamemoney.zone?

  • На відміну від багатьох інших торговельних майданчиків, Gamemoney.zone має захист від шахрайських дійств в особі Гаранта. За допомогою цієї системи продавці і покупці золота можуть бути впевнені, що їх транзакції є безпечними на всі сто відсотків. Гарант буде стежити за якістю виконання замовлення з моменту оформлення покупки і до його отримання покупцем;
  • Ціни, встановлені іншими гравцями Gamemoney.zone, значно нижче, ніж високі націнки, які ви могли б знайти на дорогих роздрібних сайтах. Низькі ціни обумовлені високою конкуренцією серед продавців на нашій торговельній площадці, більше того, всі вони дорожать своєю репутацією і готові зробити все можливе, щоб покупець залишився задоволений якістю послуги;
  • Швидка доставка товару – ще одна перевага нашого сервісу. Ваше замовлення буде доставлений на ваш аккаунт в максимально короткі терміни. У разі ж великої завантаженості нашого сайту ми можемо гарантувати, що доставка відбудеться не пізніше двадцяти чотирьох годин з моменту оформлення;
  • Нам подобається взаємодіяти з нашими клієнтами, тому завжди раді почути ваші пропозиції або відповісти на ваші запитання. Просто напишіть нам чат, який розташований на сайті!

Не чекайте біля моря погоди, а скоряйте його в світі Архэйдж разом з Gamemoney.zone! Ми допоможемо вам стати кращим з кращих.